صفحات

۱۳۹۱ فروردین ۷, دوشنبه

جنایت‌ها و خیانت‌های جمهوری اسلامی (۷): حکومت اسلامی را این سه نفر می‌چرخانند
جنایت‌ها و خیانت‌های جمهوری اسلامی (۷):
حکومت اسلامی را این سه نفر می‌چرخانند

مسعود نقره‌کار

... سه "وحید" کشورمان را در لبه پرتگاه قرار داده‌اند. این سه در حال حاضر نخ‌های آیت‌الله خامنه‌ای را در دست دارند:

۱- سردار احمد وحید دستجردی(۱)، مسؤول اداره کل حفاظت و اطلاعات بیت رهبری فرزند دکتر سیف‌الله وحید دستجردی رئیس سابق هلال احمر جمهوری اسلامی است، خواهر این سردار، مرضیه وحید دستجردی، اکنون وزیر بهداری کابینه احمدی‌نژاد است. این سردار در بیت خامنه‌ای حرف اول را می‌زند. او به "مرد سایه" معروف شده است. این فرد زندان دارد، "زندان ولایت"، و خودش هم مدیر کل این زندان است. فردی به نام سید رضی حسین شبیری، شکنجه‌گر، مسؤول زندان همت در لواسان، نفر دوم حفاظت و اطلاعات بیت رهبری است و زیردست مرد سایه است. طراح و سازنده "زندان شهید همت" هم یک مهندس ارتشی است به نام امیر- رضا رحیمی طاری، او طراح و سازنده زندان زیر زمینی ولایت نیز هست، معاون او مهندس عابدینی و ارتشی ی دیگری به نام امیر- دادفر است.

۲- سردار وحید حقانیان، معروف به سردار وحید لقمانیان(۲)، مسؤول اول اجرائی، و داماد آیت‌الله خرازی از آیت‌الله‌های نزدیک به خمینی و خامنه‌ای.


۳- سردار احمد وحیدی(۳)، وزیر دفاع، عامل بمب‌گذاری در دفتر همیاری‌های یهودیان در آرژانتین که آن زمان فرمانده سپاه قدس بود.این سه نفر، به ویژه سردار احمد وحید دستجردی، آدم‌های اصلی جمعی هستند که مملکت را می‌چرخانند، بقیه افراد اینها هستند:

۴- آقا سید مجتبی خامنه‌ای فرزند دوم خامنه‌ای و داماد حداد عادل، مسؤول علما و حوزه‌های علمیه نظام

۵- سید رضی حسین شبیری معاون حفاظت و اطلاعات بیت رهبری، و رئیس زندان شهید همت ابوقریب ولایت فقیه و عضو سازمان حفاظت اطلاعات رهبری

۶- شیخ اصغر حجازی (میرحجازی) که در بیت رهبری مسؤول تماس و برخورد با رحانیون است.

۷- حسین طائب مسؤول تماس با روحانیون. مسائل مربوط به روحانیون را رتق و فتق می‌کند.

۸- سردار حاج قاسم سلیمانی، مسؤول سپاه قدس و مسؤول اول امنیت نظامی نظام

۹- سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران

۱۰- سردار سرتیپ محمدرضا نقدی، فرمانده بسیج

۱۱- حاج مرتضی رضائی، قائم مقام فرمانده سپاه (نسبتی با محسن رضائی ندارد)

۱۲- سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم (فرمانده نیرو‌های انتظامی)

۱۳- امیر ارتش – رضا رحیمی طاری

۱۴- امیر ارتش - دادفر

۱۵- مهندس عابدینی

جلسه این جمع غالباً به ریاست سردار دستجردی هفته‌ای سه روز برگزار می‌شود. این جمع در موارد ذیل بحث و تبادل نظر و تصمیم‌گیری می‌کنند، و تصمیم‌های نهایی را از طریق مجتبی خامنه‌ای برای کسب تکلیف نهایی به اطلاع خامنه‌ای می‌رسانند:

۱- تعیین سیاست‌های کلی درباره نیرو‌های نظامی (سپاه، ارتش، انتظامی، بسیج و.....) و وزارت اطلاعات

۲- تعیین سیاست‌های کلی در روابط خارجی (بین‌المللی)

۳- تعیین سیاست‌های کلی درباره انرژی هسته‌ای، و هوا و فضا

۴- تعیین سیاست‌های کلی درباره انتخاب رئیس جمهور و تعیین و تأیید ارزشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی

۵- تعیین سیاست‌های کلی درباره مدارس علمیه، ائمه جمعه و روحانیون کشور، و مراکز آموزشی

مصوبات این جمع بعد از تأیید آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان دستور تائید شده از سوی ولی فقیه، لازم الاجرا و به مراجع اجرائی جهت اجرا ارسال می‌شوند.

در رابطه با رویداد‌های انتخابات سال ۸۸، طراح اصلی سخنرانی خامنه‌ای بعد از انتخابات، که در واقع فرمان قلع و قمع مردم بود، "وحید لقمانیان" بود که طرح‌اش مورد حمایت وحید دستجردی و احمد وحیدی، و این جمع قرار گرفت.، این جمع برنامه‌های مهندسی شده سرکوب و درگیری تظاهرات‌ها را سازمان‌دهی کردند.(۴)

معاود‌های عراقی اهرم‌های اجرائی حکومت

در مملکت ما عده‌ای مسؤولیت می‌کنند مثل خامنه‌ای و احمدی‌نژاد و سه "وحید" و افراد دیگر بیت رهبری که به نام برخی از آنها اشاره کردم، و عده‌ای هم مملکت را اداره می‌کنند و کار‌ها را می‌گردانند. اکثر این دست افراد از معاودین عراقی هستند که از رأس هرم حکومتی تا قاعده آن وجود دارند. اینها ایرانی‌هایی هستند که به عراق مهاجرت کرده بودند و یا به دلایل مختلف به آنجا گریخته بودند، و بعد به ایران برگردانده شدند. اینها دو سه نسل را شامل می‌شوند.

در زمان شاه گروهی از اینها را صدام از عراق اخراج کرد. دولت وقت برای آنها در محلی بین پل ذهاب و کرند، نرسیده به دالاهو ساختمان‌های قشنگ و مدرن و ویلائی ساخت. اینها فقیر و قبیله‌ای و عشیره‌ای زندگی کرده بودند و اهل زندگی در آپارتمان و این نوع خانه‌ها نبودند. بیشترشان در کرمانشاه و غرب کشور پخش شدند. هنگام جنگ و بعد از جنگ اینها نفوذ زیادی به دست آوردند. وقتی جنگ شد عده‌ای از شیعیان از عراق فرار کردند، حتی از ارتش عراق، و بیت امام آنها را زیر بال و پر خود گرفت. عده‌ای از اسرای جنگی که سنی بودند زیر فشار و بالاجبار شیعه شدند و در ایران ماندند، و پست و مقام گرفتند و سپاه بدر را تقویت کردند، که بیشتر معاود‌های شیعه فراری از عراق بودند. کار بازجویی و شکنجه اسرای عراقی با افراد معاود سپاه بدر بود. خیلی از اینها شیعه و تواب شدند و بعد به پست و مقامی رسیدند. از همین‌ها گروه "جیش المهدی" صدر در عراق ساخته و تقویت شد. گروهی که با نظارت خمینی کار می‌کرد.

نمونه مطرح از معاودین عراقی آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی است. او در کلاس‌های درس خمینی در نجف حاضر می‌شد و بعد‌ها هم از نزدیکان خامنه‌ای شد. ابتدا خمینی از او خواست ریاست مجلس اعلای انقلاب اسلامی را بپذیرد و حزب الدعوه را هم فعال کند، این کار را کرد و بعد حاصل تلاش‌هایش را تحویل حکیم داد. شاهرودی قانون قضائی و کیفری ۱ و ۲،. قصاص، دیات، حد، تعزیر و.... را نوشت. معاودین در همه ارگان‌ها هستند. عده‌ای از وکلای مجلس معاود عراقی هستند. خود لاریجانی‌ها متولد نجف هستند(۵). معاود‌ها اعضای گروه‌های لباس شخصی‌ها و نیروهای انتظامی هستند و نقش فرماندهی مزدوران سوری و عراقی و سومالیایی را دارند.

کارهای اجرائی در سطح استاندار، فرماندار، بخشدار و بسیاری از کارکنان آموزش و پرورش، که عربی و فارسی خوب می‌دانند به عهده معاودین گذاشته شده است. باسواد‌هایشان وارد دستگاه‌های اداری و دارای پست کلیدی شدند و بی‌سواد‌ها را به سپاه و بسیج و نیروهای انتظامی سپردند و یا در نیروهای لباس شخصی از آنها استفاده می‌کنند. بسیاری از شکنجه‌گر‌های زندان‌ها، به ویژه در زندان کهریزک به وقت انتخابات ۸۸ از همین افراد بودند و هستند. کسانی که در خیابان‌ها اعدام می‌کنند و یا شلاق می‌زنند اکثراً معاود عراقی هستند. نگاه کنید به شهرک قدس، کربلا و نجف است، اکثراً عراقی معاود هستند، غالباً در بیرون خانه فارسی حرف می‌زنند و در خانه عربی.

در میان طلبه‌ها و آخوند‌ها هم معاود‌ها بسیارند. در گذشته بسیاری از طلبه‌های شیعه از ایران می‌رفتند نجف، علمای اصلی در نجف بودند. رفتن طلبه‌ها در زمان رضاشاه بیشتر شد.، اینها در نجف جا نداشتند. در چند کیلومتری نجف کاروانسراهائی بود که این طلبه‌ها در آن کاروانسراها زندگی می‌کردند، به ویژه در روستائی به نام "حائر". طلبه‌ها بیشتر در این روستا جمع شده بودند. چون تعداد آنها هم زیاد بود همه به حائری‌ها معروف شدند و بسته به اینکه از کدام شهر آمده بودند به نام آن شهر صدا زده می‌شدند مثل حائری شیرازی، حائری مازندرانی، حائری آملی، حائری یزدی، حائری خوانساری و.... و قتی خمینی به ایران برگشت اینها را اکثراً آورد ایران، که آیت‌الله شاهرودی یک نمونه است. نام فامیل شاهرودی "نجفی" ست. مادرش اهل منطقه‌ای در خراسان بود. زنش دختر یکی از علمای شاهرود است و او نام فامیل زنش را برداشته است. محمدرضا نقدی، فرمانده نیرو‌های بسیج هم نمونه دیگری است. او هم معاود عراقی است و در شهر نجف به دنیا آمده، پدرش شیخ علی اکبر ثمانی بود....


زیرنویس

* سلسله مطالبی که هفتمین بخش آن را خواندید، اظهارات یکی از کارکنان سابق قوه قضائی حکومت اسلامی در شکنجه‌گاه‌ها و زندان‌های این حکومت است. او به عنوان شاهد تجاوز به دختران و زنان زندانی، شاهد شکنجه و اعدام زندانیان سیاسی و عقیدتی از گوشه‌هایی از جنایت‌های پنهان مانده جنایتی به نام حکومت اسلامی پرده بر می‌دارد. با توجه به اینکه در زندان‌های حکومت اسلامی، شاغلین در زندان‌ها از نام‌های متعدد و مستعار استفاده می‌کردند (و می‌کنند)، نام‌ها و فامیلی‌ها می‌توانند واقعی (و حقیقی) نباشند. (م.ن)

۱ و ۲ و ۳- برای اطلاعات بیشتر در مورد این سه موجود، و موجوداتی که در مقاله به آنها اشاره شده می‌توانید نام آنها را "گوگل" کنید و یا درباره آنان در "ویکیپدیا" بخوانید. (م.ن)

۴- "... گفته شده رژیم حدود ۵۴۰۰ سردار دارد، که از ۵ یا ۶ کشور ونزوئلا، بولیوی، هاتیتی، نیگاراگوئه، گویان، دومینیکن و... ویزای دائم گرفته‌اند و در آن کشورها هم امکاناتی برایشان ساخته شده تا در صورت تغییر شرایط در ایران به این مناطق فرار کنند و زندگی کنند.
تعداد سرلشکرها هم که همگی در گذشته مریدان خمینی بودند ۳۳ تا ۳۸ نفر بودند که در حال حاضر ۷ یا ۸ نفر آنها با دار و دسته خامنه‌ای هستند (کسانی مثل محسن رضائی یا رشید برای خودشان دار و دسته‌ای راه انداخته‌اند) بعد از کنار کشیدن حسین علایی (اولین فرمانده نیروی دریائی سپاه پاسداران) و مرگ ۸ نفر دیگر از آنها طی چند هفته اخیر از تعداد زنده ماندگان آن جمع کاسته شده است...."

۵ـ

منبع: وبسایت «گویانیوز»سایر بخش‌های «جنایت‌ها و خیانت‌های جمهوری اسلامی»:
------------------------------------

لطفاً از نوشتارهای زیر نیز دیدن فرمائید
(نوشتارهای برگزیده وبلاگ):
(به ترتیب، از نوشتارهای قدیمی‌تر به جدیدتر)------------------------------

لطفاً در صورت امکان و صلاحدید، عضو شوید:

۱ نظر:

  1. .انضم إلى eToro وقُد ثورة التكنولوجيا المالية

    اكتشف eToro شبكة التداول الاجتماعي الرائدة في العالم حيث يحقق ملايين المستخدمين أرباحًا عن طريق نسخ تصرفات التداول التي يقوم بها أفضل المتداولين.

    پاسخحذف

*** نظرات شما بلافاصله منتشر می‌گردد ***