صفحات

۱۳۹۲ شهریور ۱۰, یکشنبه

اعتراف به مزدوری وزارت اطلاعات + کارت ویزیتاعتراف به مزدوری وزارت اطلاعات + کارت ویزیت

عباس خسروی فارسانی: از آنجایی که دیروز توسط فردی به نام حمیدرضا ذاکری، در صدر لیست مزدوران وزارت اطلاعات قرار گرفتم، چون دیگر هیچ راه فراری برایم باقی نمانده است، تصمیم گرفتم به حقیقت، اعتراف کنم؛ به همین منظور، از کارت ویزیت خود در وزارت اطلاعات نیز رونمایی می‌کنم؛ باشد که رستگار شوم!

البته جالب است که در حالی شناسه من در وبسایت اشتراک لینک «بالاترین» (azadazadeh) به عنوان مزدور وزارت اطلاعات معرفی می‌شود که وزارت اطلاعات نیز صرفاً به علت فعالیت من در این وبسایت، اتهام «عضویت در دسته‌جات معاند نظام، وابسته به صهیونیست‌ها» را به مجموع اتهام‌های من افزود! و البته این نخستین بار نیست که اتهام مزدوری وزارت اطلاعات، متوجه من می‌شود؛ قبلاً نیز به چنین افتخاری (سرباز گمنام امام زمان) و البته افتخارهای برچسبی دیگر نائل گشته بودم!

هر چند به نظر من، با توجه به لیست ارائه‌شده توسط آقای ذاکری، که مجموعه‌ای از کاربران خوب «بالاترین» را شامل می‌شود، خود این کار، به نظر می‌رسد - البته داوری قطعی نمی‌کنم - نوعی کار اطلاعاتی توسط عوامل فرعی جمهوری اسلامی باشد، بویژه اینکه یکی از روش‌های وزارت اطلاعات، همواره ایجاد شک و تردید بوده است. فراموش نکنیم که صرف یک شایعه می‌تواند اثرگذار شود و بسیاری را دور سازد؛ سه استراتژی اصلی جمهوری اسلامی و وزارت اطلاعات، همواره اختلاف‌افکنی میان مخالفان، ناآگاه نگاه داشتن ناآگاهان و ارعاب و ترساندن آگاهان بوده است.

البته در مجموع، من داستان‌سرایی‌های آقای ذاکری گرامی را زیاد جدی نمی‌گیرم؛ اما هدف از انتشار این نوشتار، نشاندن لبخندی بر لبان هموطنان گرامی، در این دوران غم و اضطراب است.

اما در مورد این کارت ویزیت: بعد از آزادی‌ام از بند الف. طا. (اطلاعات) زندان اصفهان به قید وثیقه، تلاش بسیاری کردم که لپ‌تاپم را از اداره اطلاعات استان اصفهان بگیرم، اما هر بار ناموفق بودم، در نهایت توانستم به دشواری دستور گرفتن آن را از قاضی پرونده بگیرم، اما باز هم اداره اطلاعات طفره می‌رفت؛ یک بار منشی ستاد خبری اداره اطلاعات، کارت ویزیتی در اختیار من گذاشت و شماره داخلی بازجویم را هم گفت تا با آنها تماس بگیرم و در صورت آماده شدن، برای دریافت لپ‌تاپ به آنجا مراجعه کنم؛ گفتم خالی از لطف و لبخند نیست تصویر آن را اینجا بگذارم تا اگر کسی کاری داشت، بتواند با وی تماس بگیرد! البته نیازی نیست برای پس گرفتن لپ‌تاپ به زحمت بیفتید، خودم سرانجام آن را پس گرفتم!

«سربازان گمنام» به من پیشنهاد همکاری هم دادند؛ این هم همکاری! دیگر چه می‌خواهید؟‍!

این شعر را هم تیرماه سال گذشته در دوران بازداشت سروده‌ام. هرچند از صنایع و بدایع ادبی بی‌بهره است، اما نشان‌دهنده حال و هوای من در آن شرایط فشار و استرس‌های ناشی از بازداشت و بازجویی‌ها است.

«من آن تنهای تنهایم، من آن بی یاور و یارم
من آن پردرد پرآهم، که در بیغوله در چاهم
من آن رنجیده دلخسته، من آن مغلول پابسته
در این حبس هوابسته، که نور از هر کجا رسته
نشاط از رخ همه رفته، بسی حرمان به دل مانده
امیدی کز درون آید، نوای رفته آورده»

(عباس خسروی فارسانی ـ ۱۲ تیر ۱۳۹۱ـ بند «الف. طا.» (اطلاعات) زندان مرکزی اصفهان)

به امید یافتن راهی به رهایی از راه آگاهی، بدون دادن هزینه‌های گزاف و بی‌حاصل از جان و جیب مُلک و مردم ایران‌زمین!

پی‌نوشت ضروری: 

کاربر گرامی بالاترین، humanwatch (آرمان) در کامنتی در سایت بی‌رنگی در زمینه افشاگری جناب آقای ذاکری! نکته خیلی جالبی را متوجه شده‌اند که در زیر آن را عیناً نقل می‌کنم؛ البته جناب ذاکری، دیروز مجدداً در لینک «توضیحات تکمیلی درباره مزدوران بالاترین»، بر صحت ادعای خود، تأکید کرده بود و استخراج این اسامی را حاصل ۴۵ روز تحقیق دانسته بود؛ اما با توجه به اینکه حتی در ترتیب کاربران – بر اساس توضیح زیر – نیز تغییری ایجاد نشده است، باید آن را نه حاصل ۴۵ روز تحقیق، که حاصل کم‌تر از یک دقیقه وقت گذاشتن دانست! J)))

آقای ذاکری شما اسامی ۷۰ نفری را که صرفاً به یک لینک در بالاترین مثبت دادند مانند صدها لینک دیگری که در روز مثبت داده می‌شود (همان‌طور که همه می‌دانند مثبت به لینکها لزوماً به معنای تائید یا رد محتوای آن نیست) چون از قضا اون لینک درباره شما بوده است، تمامی اسامی ۷۰ کاربر بالاترین را در یک اقدام غیراخلاقی و با داستان‌سرایی این ۷۰ نفر را که اکثراً از فعالین اپوریسیون با گرایشات گوناگون هستند را مزدور اطلاعاتی و سایبری نامیدید. شما با این کارتان تمامی گفته‌های خود را بی‌ارزش کرده‌اید و خودتان گفته‌های خودتان را فاقد اعتبار کرده‌اید.
این هم لینک ۷۰ کاربری که به یک لینک رأی دادند و آقای ذاکری برای این اتهام‌اش این همه دروغ‌پردازی کرده است:


  
-------------------------------------------------------------
نوشتارهای مرتبط:

-------------------------------------------------------------
بیشتر بخوانید:-------------------------------------------------------------

دعوت از شما نجیب گرامی؛ در فیس‌بوک به ما بپیوندید:


معرفی و دانلود کتاب:

-------------------------------------------------------------


۱ نظر:

  1. لطفا این لینک و تمام نوشتارش را هم بر مقاله اتان اضافه کنید اگر مزدور نیستید
    http://zakerinews.blogspot.de/2013/07/blog-post.html

    پاسخحذف

*** نظرات شما بلافاصله منتشر می‌گردد ***