صفحات

۱۳۹۲ مرداد ۱۵, سه‌شنبه

ای کاش خمینی، خامنه‌ای، پورمحمدی و... هم جانور بودند!


ای کاش خمینی، خامنه‌ای، پورمحمدی و... هم جانور بودند!


«برای نشون دادن عاطفه گربه‌ها بد نیست که بقیه هم ببینند. این اتفاق همین الآن جلوی منزل ما افتاده. گربه سفید رو ماشین زده و گربه تیره‌رنگ الآن بیش‌تر از یک ساعت هست که بالای سر اون گربه نشسته و به حالت خیلی ناراحت‌کننده‌ای صداش می‌زنه و گاهی هم روی بدنش می‌ره و گازش می‌گیره تا اگه خوابه بیدار بشه!
:((((  :((((
گربه‌ها هم عاطفه دارند. چه خوب می‌شد بعضی از آدم‌ها هم کمی عاطفه داشتند!»

تنها یک چیز به ذهنم رسید بگوم:
ای کاش خمینی، خامنه‌ای، مصطفی پورمحمدی و... هم جانور بودند! ای کاش گربه بودند! ای کاش...!
همچنین یاد این جمله داستایفسکی افتادم:

«جانور نمی‌تواند به ستمبارگی انسان باشد، که ستمش بسیار هنرمندانه است! ببر فقط می‌درد و به دندان می‌کشد، از او جز این برنمی‌آید!...» (داستایفسکی، «برادران کارامازوف»، جلد ۱؛ صفحه ۳۳۵)

برای اینکه گمان نکنید نگاه و منظر من، فقط به سیاست است، خواندن این لینک کاملاً جدید از خبرگزاری امنیتی «فارس» را توصیه می‌کنم:

مدیرکل سازمان استاندارد: توزیع سرنگ‌های آلوده چینی در کشور

به امید یافتن راهی به رهایی از راه آگاهی، بدون دادن هزینه‌های گزاف و بی‌حاصل از جان و جیب ملک و مردم ایران زمین

عباس خسروی فارسانی؛
سه‌شنبه؛ ۱۵ مرداد ۱۳۹۲


-------------------------------------------------------------
بیشتر بخوانید:

-------------------------------------------------------------

دعوت از شما نجیب گرامی؛ در فیس‌بوک به ما بپیوندید:


معرفی و دانلود کتاب:

-------------------------------------------------------------


۵ نظر:

 1. در آینده ای که زیاد هم دور نیست این درندگان هم به تاریخ می پیوندند

  پاسخحذف
 2. این آخوند‌ها از هر جانوری هم پست تر هستند. این‌ها ویروس‌های تاریخ هستند که اگر ملتی را مبتلا کنند چند نسل طول می‌کشد تا شررشان کنده شود.

  پاسخحذف
 3. آخوند و گربه؟ محبتی که من در گربه‌ام دیده‌ا‌م در کمتر انسانی‌ دیده‌ا‌م. وقتی‌ به او غذا می‌دهم اول آن را بو می‌کند و بعد چند بار خودش را به من می‌‌ملاند و در حد شعور خودش از من تشکر می‌کند. آیا می‌دانید خمینی و خامنه‌ای چند نفر از نزدیکانشان را بین بردند؟

  پاسخحذف
 4. درود به شما هم میهن مهربانم
  هم میهنی نوشته بود اینان ویروسند که چند نسل باید در بیماری آنان بسوزد واز بین برود تا بتوان واکسن کرد کشور را در برابر آنان .من برای این ویروس داروئی دارم بسیار کاری وبسیار ارزشمند که این ویروس از آن وحشت دائمی دارد .وآن هم این است (((((((((( اتحاد اتحاد اتحاد اتحاد)))))))) این همان چیزی است که هر بار سخن ازش بر میاید مزدوران رژیم ودشمنان مردم ورژیم به زوزه کشی میافتند میگن ما اتحاد همانند سال 57 نمی خواهیم؟ چرا نمی خواهند چون از اتحاد ترس دارند چون آنوقت است که این ویروس از بین میرود.وایران در برابر اسلام واکسینه میشود.در سال 88 هم اتحاد اولیه مردم بود که چنان لرزه وترس بر جان رژیم انداخت . وسپس رژیم هم آنها را از هم جدا کرد وبه چند جنبش سبز بدلشان کرد. به این میگویند ویروس از نوع ملایان که به مادر وعمه خودشان همخوابه میشوند.

  پاسخحذف
 5. جواب آخوند انگلیسی فقط تفنگ است وبس

  پاسخحذف

*** نظرات شما بلافاصله منتشر می‌گردد ***