صفحات

۱۳۹۲ خرداد ۲۳, پنجشنبه

بر اساس بیانیه تحلیلی بسیج، شرکت در انتخابات یعنی تأیید تحریم‌ها، رد تقلب در انتخابات ۸۸ و تثبیت اعتماد به جمهوری اسلامی
بر اساس بیانیه تحلیلی بسیج، شرکت در انتخابات یعنی:
تأیید تحریم‌ها،
رد تقلب در انتخابات ۸۸
و تثبیت اعتماد به جمهوری اسلامی

چکیده:
فارغ از اینکه به کدام‌یک از افراد مهندسی‌شده در هندسه انتخابات رأی داده شود، آیا از این واضح‌تر می‌توان نتیجه گریزناپذیر مشارکت در انتخابات را بیان داشت؟! ما بارها از این سوراخ، گزیده شده‌ایم و هر بار، دوباره بر سر همین گور، گریه می‌کنیم!
دوستان گرامی! آری، هدف همه ما یکی است: آزادی، دموکراسی و حقوق بشر؛ اما گاهی مسیر را اشتباه می‌بینیم یا نادرست بر ما نمایان می‌سازند، سراب را آب نبینیم!

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس، در بیانیه سازمان بسیج مستضعفین در مورد انتخابات، آمده است: «۲۴ خرداد ۹۲ که روز پیروزی جبهه انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه خواهد بود یک بار دیگر دنیا، شاهد حماسه‌آفرینی ملت ایران خواهد بود. ملت ایران خواهند آمد تا پاسخ دو طایفه شیطانی را بدهند. اولاً آمریکایی که اعلام کرد «تحریم می‌کنم تا مردم را از نظام جدا کنم» شاهد حضور شگفت‌انگیز ایرانیان بوده و شکستی سخت نصیب استکبار خواهد شد. ثانیاً کسانی که با ادعای تقلب در سال ۸۸، سلامت نظام انتخاباتی را زیر سؤال برده و تلاش کردند تا با این ادعا، مردم را از آمدن پای صندوق‌های رأی منصرف و نسبت به مشارکت در انتخابات دلسرد کنند با حضور حداکثری، پاسخ کوبنده خود را از ملت دریافت خواهند کرد. اگرچه حضور انبوه مردم در انتخابات مجلس دهم، فتنه‌گران را رسوا کرد، اما حضور حیرت‌انگیز ۲۴ خرداد ۹۲ با شور و حماسه‌ای افزون، بصیرت بالای ملت و اعتماد عمیق آنان را به نظام اثبات نموده و نام ایران اسلامی را برای همیشه تاریخ در قلوب بشریت به اهتزاز در خواهد آورد.»
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: «یقیناً حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی موجب افزایش اقتدار ملی، قدرت چانه‌زنی و حقانیت کشورمان در عرصه‌های بین‌الملی و شتاب در نتیجه‌بخشی قیام‌های مردمی در سراسر جهان گشته و هر رأی، رأیی دوباره به جمهوری اسلامی خواهد بود. بی‌شک، هر ایرانی با هر سلیقه، با حضور هوشمندانه در روز انتخابات، اعتماد به نظام مقدس ایران اسلامی را بار دیگر تثبیت نموده و برائت عملی و علنی خویش را از اقدام فتنه‌گران برای زیر سؤال بردن نظام انتخاباتی، اعلام می‌نمایند که در این میان، انتخاب اصلح نیز مبتنی بر معیارها و شاخصه‌های مقام معظم ولایت مورد تأکید است، تا رئیس جمهوری سکان اجرایی کشور را به دست گیرد که مایه افتخار اسلام و ولایت و خار چشم دشمنان بوده و مجری تحقق تمدن نوین اسلامی باشد.»

اما سخنی با کسانی که به هر دلیل و انگیزه، قصد مشارکت در این انتخابات نمایشی را دارند: فارغ از اینکه به کدام‌یک از افراد مهندسی‌شده در هندسه انتخابات رأی داده شود، آیا از این واضح‌تر می‌توان نتیجه گریزناپذیر مشارکت در انتخابات را بیان داشت؟! ما بارها از این سوراخ، گزیده شده‌ایم و هر بار، دوباره بر سر همین گور، گریه می‌کنیم!
دوستان گرامی! آری، هدف همه ما یکی است: آزادی، دموکراسی و حقوق بشر؛ اما گاهی مسیر را اشتباه می‌بینیم یا نادرست بر ما نمایان می‌سازند، سراب را آب نبینیم!

«عاقل، از یک سوراخ، دو بار گزیده نمی‌شود!»

«آزموده را آزمودن خطاست!»

«رهایی، رایگان نیست!»

-----------------------------------------

نوشتارهای مرتبط:

-------------------------------------------------------------

دعوت از شما نجیب گرامی؛ در فیس‌بوک به ما بپیوندید:


معرفی و دانلود کتاب:

-------------------------------------------------------------


۱ نظر:

  1. Do you really believe in what they said? I thought you are very intelligente!!. the conservatives found out that many people is going to vote for Rohani and they do not like it. They do not care about what the other country said. If they cared, they stopped doing what they do. they want the poeple sit down at home and they win very easy and nobaody would not say where is my vote and no protest. think about what I said.

    پاسخحذف

*** نظرات شما بلافاصله منتشر می‌گردد ***